FIRMA     OFERTA     PROMOCJE     KLIENCI     POMAGAMY     KONTAKT

Folie okienne reklamowe i dekoracyjne.

Przygotowujemy reklamy na foliach okiennych w wielu odmianach, najczęściej stosowane folie ovw o perforowanej strukturze przez które widać na zewnątrz pomieszczenia, a jednocześnie wpuszczaja one dużo światła. Folie monomeryczne do pełnego zadruku lub wybiórcze folie wycinane ploterowo dostępne w szerokiej gamie kolorów. Wykonujemy również dekoracje okienne przy wykorzystaniu folii matowych, mlecznych czy mrożonych na które także można nanieść ploterowo dowolne logo lub napis. Świadczymy także specjalistyczne usługi montażu folii stosowanych jako lustro weneckie, folii okiennych przyciemniających a także foli z filtrem uv oraz foli antywłamaniowych dostępnych w 3 klasach bezpieczeństwa o maksymalnym poziomie P2.

Wybierz co potrzebujesz ? 

# folie one way vision

Folie reklamowe owv czyli folie zewnętrzne o perforowanej strukturze przez które widać na zewnątrz lokalu. Folie tego typu jednocześnie przepuszczają około 70% światła do pomieszczenia. Nadruk nanoszony jest twardym solwentem z dowolnymi grafikami na który dodatkowo można nanieść laminat z filtrem uv.

# folie monomeryczne

Folie pełne monomeryczne mają swoje zastosowanie na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń są odporne na warunki atmosferyczne. Przepuszczają około 20% światła do środka lokalu i całkowicie blokują widoczność na zewnątrz. Nadruk nanoszony jest w technice twardego solwentu który dodatkowo można zalaminować.

# folie matowe mleczne

Folie dekoracyjne dostępne w kilku odmianach jako folie mleczne, matowe lub mrożone. Są to jasne folie które wpuszczają okolo 80% światła do pomieszczenia a jednocześnie całkowicie blokują widoczność do środka lokalu. Możliwe jest dodatkowo ploterowe wycięcie dowolnego wzoru  logo lub napisu na folii .

# folie wycinane ploterowo

Folie barwione w masie dostępne w szerokiej gamie kolorów, również odblaskowych i fluorescencyjnych, następnie wycinane ploterowo w odpowiedni wzór lub napis, Przepuszczalność światła uzależniona jest od wielkości wzoru który zakrywa szybę, sama folia przepuszcza około 20% światła do wnętrza lokalu.

# folie lustrzane weneckie

Folie typu lustro weneckie stwarzają efekt lustra przez które widzimy na zewnątrz pomieszczenia a jednocześnie nie można przez nie zajrzeć do środka. Folie dostępne są w kilku odmianach, stopień przepuszczalności światła w zależności od rodzaju folii waha się od 30% do 70% folie posiadają filtr uv.

# folie antywłamaniowe

Folie antywłamaniowe są bezbarwne i niezauważalne na szybie, ich zastosowanie ma na celu zapobiegnięcie wybiciu szyby i roztrzaskaniu jej na drobne elementy. Dostępne są w 3 grubościach które decydują o stopniu wzmocnienia szyby, maksymalna poziom bezpieczeństwa możliwy do uzyskania poprzez folie to P2.

   agencja reklamowa firma reklamowa tanie banery reklamowe baner reklamowy szyldy szyld folie na szyby okienne druk banerów producent folia okienna na szybę reklama na szybe reklamy na szyby folia samoprzylepna kasetony reklamowe led rgb kaseton świetlny kaseton reklamowy led folie samoprzylepne reklamowe folia one way vision specjalistyczna folie okienne specjalistyczne siatki mesh siatka magesy na auta magnezy na samochód folie matowe lustro weneckie folie mrożone folie lustrzane folie ochronne folie antywłamaniowe folie mleczne folia reklamowa magnesy reklamowe folia na okno obsługujemy cały Śląsk między innymi miasta ruda śląska świętochłowice knurów tychy gliwice katowice chorzów świętochłowice siemianowice bytom zabrze knurów mikołów orzesze rybnik sosnowiec czerwionka leszczyny łaziska radzionków piekary śląskie czeladź będzin tarnowskie góry oraz inne na woj. śląskie reklama

PRODUKUJEMY

# Kasetony świetlne

# Litery przestrzenne

# Gabloty informacyjne

# Szyldy reklamowe

Banery oczkowane

Magnesy na auto

Tabliczki przydrzwiowe

PRZYKLEJAMY

# Folie one way vision

# Folie monomeryczne

# Folie matowe

# Folie wycinane

Folie lustrzane

Folie antywłamaniowe

DRUKUJEMY

# Wizytówki firmowe

# Ulotki reklamowe

# Papier firmowy

# Plakaty i kalendarze

PROJEKTUJEMY

# Strony internetowe

# Logotypy firmowe

# Grafike reklamową

WYKONUJEMY

# Montaż reklam

# Oklejanie witryn

# Oklejanie samochodów

Elektryka reklamowa

Naprawa kasetonów

Usuwanie folii 

Skontaktuj się z Nami

zadzwoń. 32 307-12-40

napisz. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

| Vademecum | Sitemap | Copyright © 2010 Przygotowanie i konfiguracja strony Agencja Reklamowa Chilli-Group | Polityka Prywatności | CMS Joomla |