FIRMA     OFERTA     PROMOCJE     KLIENCI     POMAGAMY     KONTAKT

Producent reklam wielkoformatowych

Jesteśmy producentem reklam wielkoformatowych, począwszy od wyrobów na bazie aluminium takich jak ramy kasetonów świetlnych, gabloty reklamowe czy tablice informacyjne i tabliczki przy-drzwiowe aż po reklamy drukowane w technice twardego solwentu, dzięki czemu są dużo trwalsze od powszechnie stosowanego eko-solwentu są to między innymi wszelkiego rodzaju folie reklamowe, banery oczkowane na materiale frontlit czy siatki mesh do zastosowań na dużych powierzchniach budynków. W naszej ofercie znajdziesz również kompleksową obsługę montaży wraz z przygotowaniem instalacji elektrycznych do podświetleń oraz wykonaniem specjalistycznych i często nietypowych mocowań do powieszenia reklam. 

Wybierz co potrzebujesz ? 

# kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe wykonujemy w dwóch odmianach jako elementy modułowe w całości wykonane z dibondu lub na ramie aluminiowej zwykle na wąskim profilu slim 65mm, dzięki czemu idealnie przylegają do elewacji i wyglądają bardzo nowocześnie. Standardowo kasetony posiadają energooszczędne oświetlenie led.

# litery przestrzenne

Litery przestrzenne dostępne są w kilku wariantach najbardziej popularne to litery w całości wykonane ze sturoduru, lub z dodatkowo wyklejonym licem w dowolnym kolorze plexi glassu przez co uzyskuje się efekt mocnego lustrzanego połysku. Kolejna możliwość to litery przestrzenne podświetlane systemem led.

# gabloty informacyjne

Produkowane przez nas gabloty w całości wykonane są z aluminium mogą być stosowane jako gabloty wieszane na ścianie lub z dodatkową obudową z nogami jako wolnostojące gabloty informacyjne zewnętrzne lub wewnętrzne. Istnieje także możliwość dodatkowego oświetlenia gabloty od środka na systemie led.

# szyldy reklamowe

Wykonujemy szyldy reklamowe z lekkiego materiału pcv, dibond lub na życzenie z blachy ocynkowanej, z naniesioną grafiką reklamową w postaci zadrukowanej folii monomerycznej lub napisów ploterowanych z folii w dowolnym kolorze. Możemy także przygotować tablice unijne o dofinansowaniu wg. specyfikacji UE .

# banery oczkowane

Banery drukujemy na materiale frontlit powlekanym lub standardowym o gramaturze 520g mogą być one dodatkowo laminowane co podwyższa ich odporność na promieniowanie uv a kolory dłużej zachowują żywą barwę. Banery drukujemy w technice twardego solwentu co zwiększa ich wytrzymałość.

# magnesy na auto

Magnesy reklamowe możemy przygotować na kilku dostępnych grubościach magnesu co ma wpływ na ich siłę przyciągania do karoserii samochodu. Nanoszona jest na nie grafika reklamowa w postaci drukowanej folii monomerycznej, którą można dodatkowo zabezpieczyć laminatem z filtrem przeciwko promieniom uv.

# tabliczki przydrzwiowe

Produkujemy tabliczki na profilach aluminiowych z chromowanymi ozdobnymi wstawkami. Tabliczki przy drzwiowe mocowane są standardowo poprzez 2 otwory montażowe na kołki lub na taśmę dwustronną, tabliczki posiadają front z giętkiego materiału dzięki czemu można samodzielnie wymieniać ich zawartość.

   agencja reklamowa firma reklamowa tanie banery reklamowe baner reklamowy szyldy szyld folie na szyby okienne druk banerów producent folia okienna na szybę reklama na szybe reklamy na szyby folia samoprzylepna kasetony reklamowe led rgb kaseton świetlny kaseton reklamowy led folie samoprzylepne reklamowe folia one way vision specjalistyczna folie okienne specjalistyczne siatki mesh siatka magesy na auta magnezy na samochód folie matowe lustro weneckie folie mrożone folie lustrzane folie ochronne folie antywłamaniowe folie mleczne folia reklamowa magnesy reklamowe folia na okno obsługujemy cały Śląsk między innymi miasta ruda śląska świętochłowice knurów tychy gliwice katowice chorzów świętochłowice siemianowice bytom zabrze knurów mikołów orzesze rybnik sosnowiec czerwionka leszczyny łaziska radzionków piekary śląskie czeladź będzin tarnowskie góry oraz inne na woj. śląskie reklama

PRODUKUJEMY

# Kasetony świetlne

# Litery przestrzenne

# Gabloty informacyjne

# Szyldy reklamowe

Banery oczkowane

Magnesy na auto

Tabliczki przydrzwiowe

PRZYKLEJAMY

# Folie one way vision

# Folie monomeryczne

# Folie matowe

# Folie wycinane

Folie lustrzane

Folie antywłamaniowe

DRUKUJEMY

# Wizytówki firmowe

# Ulotki reklamowe

# Papier firmowy

# Plakaty i kalendarze

PROJEKTUJEMY

# Strony internetowe

# Logotypy firmowe

# Grafike reklamową

WYKONUJEMY

# Montaż reklam

# Oklejanie witryn

# Oklejanie samochodów

Elektryka reklamowa

Naprawa kasetonów

Usuwanie folii 

Skontaktuj się z Nami

zadzwoń. 32 307-12-40

napisz. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

| Vademecum | Sitemap | Copyright © 2010 Przygotowanie i konfiguracja strony Agencja Reklamowa Chilli-Group | Polityka Prywatności | CMS Joomla |