FIRMA     OFERTA     PROMOCJE     KLIENCI     POMAGAMY     KONTAKT

Druk materiałów reklamowych

Drukujemy materiały reklamowe techniką offsetową co gwarantuje najwyższą fotograficzna jakość i co równie ważne niską przystępną cenę. Przy mniejszych nakładach posiadamy także możliwość druku cyfrowego również w pełnej gamie kolorów. Nasi stali klienci mogą liczyć na dodatkowe upusty cenowe. Zajmujemy się także projektowaniem grafiki na wszystkich wykonywane przez nas materiały reklamowe.

Wybierz co potrzebujesz ?

# wizytówki firmowe

Wizytówki firmowe drukujemy na papierze o gramaturze 350g w pełnej gamie kolorystycznej dzięki czemu możesz umieścić na nich dowolne grafiki i zdjęcia a następnie wizytówki powlekane są laminatem.

# ulotki reklamowe

Ulotki reklamowe dostępne są w wielu formatach od najmniejszych a7 i a6 do a5 i a4 a także dl. Ulotka drukowana jest na papierze o gramaturze 135g a na koniec dla lepszego efektu dodatkowo lakierowana.

# papier firmowy

Papier firmowy to z pewnością jeden z elementów który dodatkowo buduje pozycje firmy i pozytywnie wpływa na jej postrzeganie. Papier z nadrukiem może zawierać dowolne elementy w pełnej gamie kolorów.

# plakaty i kalendarze

Kalendarze plakatowe i plakaty reklamowe to świetny prezent dla klientów a jednocześnie element reklamy który dociera do wielu odbiorców. Dostępne są różne rozmiary i gramatury papieru.

  agencja reklamowa firma reklamowa studio reklamy tanie wizytówki firmowe ulotki reklamowe ulotki wyborcze tani papier firmowy papier z nadrukiem druki firmowe kalendarze plakaty reklamowe obsługujemy cały śląsk między innymi miasta ruda śląska świętochłowice knurów tychy gliwice katowice chorzów świętochłowice siemianowice bytom zabrze knurów mikołów orzesze rybnik sosnowiec czerwionka leszczyny łaziska radzionków piekary śląskie czeladź będzin tarnowskie góry oraz inne na woj. śląskie

PRODUKUJEMY

# Kasetony świetlne

# Litery przestrzenne

# Gabloty informacyjne

# Szyldy reklamowe

Banery oczkowane

Magnesy na auto

Tabliczki przydrzwiowe

PRZYKLEJAMY

# Folie one way vision

# Folie monomeryczne

# Folie matowe

# Folie wycinane

Folie lustrzane

Folie antywłamaniowe

DRUKUJEMY

# Wizytówki firmowe

# Ulotki reklamowe

# Papier firmowy

# Plakaty i kalendarze

PROJEKTUJEMY

# Strony internetowe

# Logotypy firmowe

# Grafike reklamową

WYKONUJEMY

# Montaż reklam

# Oklejanie witryn

# Oklejanie samochodów

Elektryka reklamowa

Naprawa kasetonów

Usuwanie folii 

Skontaktuj się z Nami

zadzwoń. 32 307-12-40

napisz. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

| Vademecum | Sitemap | Copyright © 2010 Przygotowanie i konfiguracja strony Agencja Reklamowa Chilli-Group | Polityka Prywatności | CMS Joomla |